Nasze cele i zadania:

• Rozwój zainteresowań.
  • Dbanie o dobre imię i honor szkoły, kultywowanie i wzbogacanie jej tradycji.
  • Rozwijanie demokratycznych form współpracy, współdziałania uczniów oraz przyjmowania współodpowiedzialności za jednostkę i grupę.
  • Propagowanie postaw społecznie pożądanych.
  • Organizowanie samopomocy oraz akcji na rzecz osób potrzebujących pomocy.
  • Przygotowanie uczniów do udziału w demokratycznych wyborach swoich przedstawicieli na terenie szkoły.
  • Przygotowywanie informacji o aktualnych działaniach SU w gablocie SU oraz na stronie internetową szkoły.
  • Zebrania samorządu i przedstawicieli klas.
  • Organizacja imprez jak również uroczystości szkolnych.

Zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w działania SU i dzielenia swoimi pomysłami.

Jesteśmy dostępni podczas przerw na szkolnym korytarzu. Możecie też wysyłać do nas wiadomości na skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy na Was!

SU CEZiU Kopernik