Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze wykonanie Hymnu Państwowego i Pieśni Szkoły Celem konkursu przygotowanego w naszej szkole było wzbudzenie poczucia wspólnoty obywatelskiej, przynależności narodowej i poszerzanie wiedzy historycznej, kształtowanie patriotyzmu do ojczyzny. Przesłuchanie wszystkich klas odbyło się w Październiku. Ocenie podlegała znajomość tekstu. Znajomość melodii , postawa podczas wykonania hymnu Państwowego i Pieśni Szkoły. W skład jury wchodziły następujące osoby: P.D.Przybysz, P.I.Elward nauczyciele historii oraz Przedsatwiciele S.U. Karolina Borek i Piotr Bardyszewski.

Po wnikliwym podsumowaniu oraz ocenie przez Komisję wytypowano do nagrody:

• 1 miejsce zajęła IV TL – wychowawca Monika Lipska
  • 2 miejsce zajęła IV LPW – wychowawca Michał Urbaniak
  • 3 miejsce zajęła III TPS oraz klasa II OPW – wychowawcy Anna Gładkowska i Mariola Kurzątek

Gratulujemy Klasom i Wychowawcom jednocześnie nadmieniamy, że wszystkie klasy wykazały się znajomością tekstów a zwycięzkie klasy będą mogły prezentowac hymn i Pieśń szkoły na uroczystościach szkolnych. Wszyskim dziękujemy za udział w konkursie.