Kalendarium CEZiU

Uczennice klas mundurowych uczestniczyły w szkoleniu z zakresu samoobrony kobiet pt. „Bezpieczna Kobieta”. Szkolenie poprowadził Karol Zwierzchowski mentor Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu, a asystował Bartek Bober uczeń klasy I LBP.

Celem szkolenia było nabycie umiejętności z zakresu samoobrony, a także przełamania barier uniemożliwiających skuteczną obronę przed atakiem.

Trenerzy w trakcie szkolenia przedstawiali różnego rodzaju przykłady zagrożeń i sposoby na skuteczną obronę przed napastnikiem. Przekazane zostały również informację jak bronić się przed agresją stosując drobne dostępne w otoczeniu podręczne przedmioty.

Dziękujemy organizatorom za przeprowadzone szkolenie oraz za wsparcie i pomoc w organizacji kolejnych przedsięwzięć.