W miniony weekend, w sobotę 30 września i w niedzielę 1 października, wolontariusze Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie wspólnie z Klubem Przyjaciół Wyszkowa prowadzili na terenie gminy Wyszków zbiórkę na rzecz poszkodowanych mieszkańców gminy Rytel.

W połowie sierpnia na zachodnich i północnych terenach Polski przeszedł huragan, który pozostawił po sobie ogromne zniszczenia, szkody i straty materialne oraz moralne dla mieszkańców.

W akcji "Pomóżmy" zbierane były pieniądze oraz dary rzeczowe. Zebrane dary członkowie KPW zawiozą do potrzebujących.

W akcję włączyły się lokalne sklepy: Społem, Mila oraz Biedronka.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO