ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

24 listopada 2017r. w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu wręczono uroczyście Stypendia Prezesa Rady Ministrów uczniom z terenu Mazowieckiego Kuratorium Oświaty - delegatura w Ostrołęce. W uroczystości wzięli udział miedzy innymi: wicekurator mazowiecki Andrzej Sosnowski, reprezentant wojewody mazowieckiego Krzysztof Bieńkowski, dyrektor DOS Michał Giers, wicestarosta powiatu wyszkowskiego Adam Mróz, Dyrektor CEZiU "Kopernik" Grażyna Kalinowska w Wyszkowie oraz przedstawiciele władz samorządowych i oświaty z terenu delegatury.

Warunkiem otrzymania stypendium było uzyskanie najwyższej w danym typie szkoły średniej ocen lub wykazanie się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągnięcie w niej najlepszych wyników,a w pozostałych dziedzinach ocen więcej niż dobrych. Wszyscy stypendyści musieli uzyskać co najmniej dobrą ocenę z zachowania.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w wysokości 258 zł miesięcznie przyznaje się tylko jednemu uczniowi danego typu szkoły na okres jednego roku szkolnego. W województwie mazowieckim otrzymało je 507 uczniów, w tym 48 ze szkółz terenu działania delegatury w Ostrołęce. Ze szkół w powiecie wyszkowskim uhonorowano 9 uczniów. Z naszej szkoły nagrodzono:

Czarnecki Krzysztof Tomasz – Technikum w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie
Rejnuś Błażej – III Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa