14 grudnia 2017 r. odbędzie się konkurs wiedzy o „Weselu” Stanisława  Wyspiańskiego z okazji 110 rocznicy śmierci twórcy. "Wesele" jest najbardziej znanym dramatem Wyspiańskiego. Autor postawił w utworze trafną diagnozę polskiej sytuacji społeczo-tożsamościowej.

Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli języka polskiego lub biblioteki szkolnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO