W środę, 06 czerwca, druga grupa uczniów, tym razem z klasy III TL, odbyła zajęcia terenowe z geografii. Przygotowanie do pracy w grupach odbyło się na zajęciach lekcyjnych. Uczniowie dokonali pomiaru przepływu prędkości Bugu oraz analizy i opisu mady rzecznej.

Do pomiaru prędkości przepływu uczniowie wykorzystali stopery, taśmę mierniczą oraz pływaki. Otrzymane wyniki posłużą im do wyliczenia średniej prędkości rzeki. Uczniowie otrzymali także formularze i instruktarz do badania profilu glebowego, który dokonali na wysokości Pałacu Skarżyńskich w Rybienku. Wszystkie grupy starały się, aby zadania wykonać z należytą dokładnością i skrupulatnością.

Wyniki prac będą analizowane na zajęciach lekcyjnych.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO