ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

W dniach od 4 do 7 grudnia realizujemy w naszej szkole projekt pt. „Innowacyjna historia”.
Uczniowie naszej szkoły oraz szkół podstawowych z terenu powiatu wyszkowskiego mogą obejrzeć dwa filmy historyczne przedstawiające dzieje Bitwy Warszawskiej z 1920 r. oraz Powstania warszawskiego. Przy pomocy gogli VR uczeń przenosi się w sam środek akcji, stając się jednym z bohaterów wydarzeń a przy tym  towarzyszą nie lada emocje.

Czytaj więcej: #InnowacyjnaHistoria

27 listopada 2023 r. Bibliotekę Pedagogiczną w Wyszkowie odwiedziły przedszkolaki z grupy „Misie” i „Motylki” z Przedszkola Nr 1 w Wyszkowie, aby wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia. Do obchodów Święta Pluszowego Misia przyłączyli się, jak co roku, uczniowie – wolontariusze z Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie. Wolontariusze ubrani w stroje postaci z bajek, bardzo uatrakcyjnili misiowe spotkania.

Czytaj więcej: Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece Pedagogicznej w Wyszkowie

W dniach od 04.12.2023r. do 07.12.2023r. w naszej szkole realizowany będzie projekt – INNOWACYJNA HISTORIA.

Celem projektu jest:

  • Rozpowszechnienie nowych technologii jako skutecznych, angażujących narzędzi edukacyjnych.
  • Podniesienie kompetencji technologicznych młodzieży zwiększając ich szanse na przyszłym rynku pracy.
  • Wprowadzenie nauczycieli w technologię wirtualnej rzeczywistości jako efektywnego narzędzia edukacyjnego.
  • Podniesienie poziomu wiedzy historycznej wśród młodzieży.

Zapraszamy wszystkie klasy wraz z opiekunami do uczestnictwa w seansie filmowym w ramach ww. projektu.

W dniu 22.11.2023 r. uczniowie kl. 2TL oraz kl. 3TPS wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym punktem wycieczki było Muzeum Historii Polski – nowe miejsce na mapie polskich instytucji kultury, które zainaugurowało swoją działalność 28 września 2023r. Gmach Muzeum Historii Polski znajduje się na terenie warszawskiej Cytadeli. Powierzchnia budynku wynosi ponad 44 000 m2. Na obiekt składają się 4 kondygnacje nadziemne i 2 podziemne.

Czytaj więcej: Warszawa – sportowo i kulturalnie

17 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. To już XIII edycja tej akcji edukacyjnej. Jej celem jest przypomnienie sobie tabliczki mnożenia i zweryfikowanie jej znajomości w niecodzienny sposób.
W tym roku udział w tym przedsięwzięciu wzięli uczniowie klas pierwszych, którzy za zadanie mieli m.in. znaleźć najkrótszą drogę w labiryncie wykorzystując cechy podzielności liczb, zaszyfrować wynik tarczy z tabliczką mnożenia, rozwiązać krzyżówkę matematyczną czy też uzupełnić brakujące liczby tak, by działania były poprawne.

Czytaj więcej: Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła od wielu lat angażuje się w różne akcje, które wspierają, pomagają i pamiętają o osobach, które potrzebują pomocy. W tym roku organizujemy kolejną akcję charytatywną pod hasłem: „Paczka na Kresy” wspierając naszych Rodaków tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Zwracamy się do Was licząc na wsparcie i zaangażowanie w zbiórce produktów żywnościowych takich jak: herbata, kawa, oleje, kasze, ryż, makarony, konserwy i słodycze. Zbiórka darów rusza już 20 listopada 2023 i trwać będzie do 6 grudnia 2023.

Miejsce zbiórki – sala 22 (osoba do kontaktu: D. Przybysz, M. Lipska).

Dziękujemy za każdą pomoc i za Wasze wielkie serca!

Czytaj więcej: Droga Szkolna Społeczności Kopernika!

Podkategorie