26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w CEZiU "Kopernik". Uczniowie spotkali się z wychowawcami i otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.

Szanowni Państwo,

czas wytężonej pracy w tym roku szkolnym dobiegł końca. Zakończenie roku szkolnego to kolejny krok w dorosłość. Nauka jest bardzo ważna bo daje wiedzę, poszerza horyzonty myślowe. Inne działania i inicjatywy realizowane w szkole rozwijają społecznie i dają możliwość kontaktu z otoczeniem bliższym i dalszym, uwrażliwiają na drugiego człowieka, pozwalają poznać świat.

Gratuluję uczniom z najlepszymi wynikami w nauce: Wiktorii Cichowskiej kl. I TLg, Darii Pękul kl. II TL, Oldze Kaczmarczyk kl. III TH i Mateuszowi Małaszkowi kl. 2 LBP.

Szanowni uczniowie, niech Wasze osiągnięcia jak również plany będą dla Was źródłem radości, spełniania marzeń. Rozpoczynające się wakacje wykorzystajcie racjonalnie, radośnie.

Koleżanki i koledzy pedagodzy, przyjmijcie wyrazy uznania i szacunku za Waszą pracę i odpowiedzialną misję w kształtowaniu postaw młodych ludzi.

Dziękuję władzom powiatowym za wspieranie naszych działań. Dziękuję również wszystkim partnerom szkoły za owocną współpracę i Radzie Rodziców za pomoc na rzecz funkcjonowania Centrum.

Życzę wszystkim wspaniałych wakacji, dużo słońca, radości, bezpiecznego wypoczynku, by pierwszego września nikogo z nas nie zabrakło. Powróćmy zadowoleni, wypoczęci, z nowym zapałem do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor Grażyna Kalinowska

Pedagodzy i Uczniowie,

z okazji zakończenia roku szkolnego Rada Rodziców serdecznie dziękuje dyrekcji i nauczycielom za ogromne zaangażowanie w edukację młodzieży, podejmowanie wspólnych inicjatyw oraz wsparcie podczas edukacji zdalnej. Wspólnie przecież tworzymy szkołę przyjazną dla uczniów.

Sukcesy młodzieży, małe i duże, są zasługą zarówno uczniów, jak i nauczycieli, którzy przekazują swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne w dorosłym życiu.

Serdecznie gratulujemy uczniom zdobytych wyników w nauce, dyrekcji i nauczycielom dziękujemy za trud włożony w wychowanie i nauczanie młodzieży, kształcenie ich na wartościowych ludzi. Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku.

Drodzy Pedagodzy!

Samorząd Uczniowski chciałaby podziękować Pani Dyrektor, wychowawcom i nauczycielom oraz wszystkim, dzięki pracy których nauka w naszej szkole w tym roku szkolnym przebiegała w miłej atmosferze. Dziękujemy, że pokazujecie nam jak walczyć o swoje marzenia i ambicje. Dziękujemy za wsparcie i za to, że w tak wielu sytuacjach mogliśmy na Państwa liczyć. U progu wakacji Samorząd Uczniowski życzy wszystkim gorącego lata i udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!!!