ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w CEZiU "Kopernik". Uczniowie spotkali się z wychowawcami i otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.

 

 

Szanowni Państwo,

czas wytężonej pracy w tym roku szkolnym dobiegł końca. Zakończenie roku szkolnego to kolejny krok w dorosłość. Nauka jest bardzo ważna bo daje wiedzę, poszerza horyzonty myślowe. Inne działania i inicjatywy realizowane w szkole rozwijają społecznie i dają możliwość kontaktu z otoczeniem bliższym i dalszym, uwrażliwiają na drugiego człowieka, pozwalają poznać świat.

Gratuluję uczniom z najlepszymi wynikami w nauce: Wiktorii Cichowskiej kl. I TLg, Darii Pękul kl. II TL, Oldze Kaczmarczyk kl. III TH i Mateuszowi Małaszkowi kl. 2 LBP.

Szanowni uczniowie, niech Wasze osiągnięcia jak również plany będą dla Was źródłem radości, spełniania marzeń. Rozpoczynające się wakacje wykorzystajcie racjonalnie, radośnie.

Koleżanki i koledzy pedagodzy, przyjmijcie wyrazy uznania i szacunku za Waszą pracę i odpowiedzialną misję w kształtowaniu postaw młodych ludzi.

Dziękuję władzom powiatowym za wspieranie naszych działań. Dziękuję również wszystkim partnerom szkoły za owocną współpracę i Radzie Rodziców za pomoc na rzecz funkcjonowania Centrum.

Życzę wszystkim wspaniałych wakacji, dużo słońca, radości, bezpiecznego wypoczynku, by pierwszego września nikogo z nas nie zabrakło. Powróćmy zadowoleni, wypoczęci, z nowym zapałem do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor Grażyna Kalinowska

 

Pedagodzy i Uczniowie,

z okazji zakończenia roku szkolnego Rada Rodziców serdecznie dziękuje dyrekcji i nauczycielom za ogromne zaangażowanie w edukację młodzieży, podejmowanie wspólnych inicjatyw oraz wsparcie podczas edukacji zdalnej. Wspólnie przecież tworzymy szkołę przyjazną dla uczniów.

Sukcesy młodzieży, małe i duże, są zasługą zarówno uczniów, jak i nauczycieli, którzy przekazują swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne w dorosłym życiu.

Serdecznie gratulujemy uczniom zdobytych wyników w nauce, dyrekcji i nauczycielom dziękujemy za trud włożony w wychowanie i nauczanie młodzieży, kształcenie ich na wartościowych ludzi. Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku.

Rada Rodziców

 

 Drodzy Pedagodzy!

Samorząd Uczniowski chciałaby podziękować Pani Dyrektor, wychowawcom i nauczycielom oraz wszystkim, dzięki pracy których nauka w naszej szkole w tym roku szkolnym przebiegała w miłej atmosferze. Dziękujemy, że pokazujecie nam jak walczyć o swoje marzenia i ambicje. Dziękujemy za wsparcie i za to, że w tak wielu sytuacjach mogliśmy na Państwa liczyć. U progu wakacji Samorząd Uczniowski życzy wszystkim gorącego lata i udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Samorząd Uczniowski

 

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa