ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

18 kwietnia 2024 r. uczniowie szkół podstawowych mieli okazję zwiedzić Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie. W ramach zorganizowanego Dnia Otwartego wszyscy zainteresowani odbyli wraz z naszymi nauczycielami spacer po nowo wybudowanej hali sportowej oraz szkole.
W programie zwiedzania było zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025, oglądanie profesjonalnie wyposażonych pracowni dydaktycznych: informatycznej, diagnostyki samochodowej, elektrycznej, Firmy Symulacyjnej „Helios" czy strzelnicy pneumatycznej. Największym zainteresowaniem cieszyła się nowa hala sportowa, na której obywały się m.in. targi edukacyjne.

Uczniowie CEZiU „Kopernik” zaprezentowali swoje prace oraz talenty jakie rozwijają w naszej szkole.
Strefa ERASMUS+ gromadziła naprawdę niezliczone ilości uczniów i każdy z nich chciałby skorzystać z możliwości wyjazdu zagranicznego i nauki swojego zawodu w innym kraju.
Mikroskopy, formowanie ładunku, instalacje elektryczne, mini warsztat samochodowy czy planowanie tras to zajęcia, na których nie da się nudzić.
Ósmoklasiści byli zdumieni, ile się dzieje w naszej szkole :)
Kierunki kształcenia to nie wszystko, ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Samorządu Uczniowskiego, gdzie młodzi ludzie opowiadali o swoich celach i inicjatywach podjętych na rzecz szkoły.
W ciągu tego dnia naszą szkołę odwiedzili uczniowie wraz z rodzicami i opiekunami szkolnymi z: Zator, Knurowca, Brańszczyka, Rząśnika, Porządzia, Komorowa, Bosewa, Leszczydołu Nowiny, Woli Mystkowskiej, Ostrówka, Dąbrówki, Pniewa, Zabrodzia, Kamionnej, Somianki, Łochowa, Długosiodła, Rybienka Leśnego, Poręby, Obrytego oraz wyszkowskich szkół podstawowych.
Miło nam było gościć młodzież zainteresowaną naszą ofertą edukacyjną i pełną pozytywnych myśli związanych ze swoją dalszą edukacją w naszej szkole.
DZIĘKUJEMY za ogromne zainteresowanie oraz odwiedziny z tak wielu szkół podstawowych.
DZIĘKUJEMY za miły odbiór i udział w naszym wydarzeniu.
DZIĘKUJEMY za dobre słowo.

Czekamy na Was i życzymy pozytywnych wyników z egzaminu ósmoklasisty!

Autor: Joanna Czembrowska